Sfotografuj jesień i wygraj obiektyw Nikon!

8
Pokaż nam, jak wygląda złota, polska jesień w Twoim obiektywie! Zgłoś swoje zdjęcie w konkursie i zgarnij obiektyw Nikkor Z 50 mm F/1.8 S o wartości prawie 3 tysięcy złotych! Na zgłoszenia czekamy do 1 grudnia 2021.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Wybierz swoje najlepsze ujęcie na temat: złota polska jesień
  2. Opublikuj je na Instagramie najpóźniej 1.12.2021
  3. Podpisz je hashtagiem #KonkursCyfrowepl

Uwaga:

Zdjęcie musi być Twojego autorstwa i zostać opublikowane na Instagramie w trakcie trwania konkursu. Możesz zgłosić dowolną liczbę zdjęć!

Nagroda główna

Autor najlepszej zdaniem jury fotografii otrzyma obiektyw Nikkor Z 50 mm F/1.8. Jest to standardowy, stałoogniskowy obiektyw przeznaczony do pełnoklatkowych aparatów Nikon z mocowaniem „Z”. Świetny zarówno do fotografowania jak i filmowania.

Dowiedz się więcej o obiektywie >

Sprawdź regulamin konkursu >

 

Wyniki konkursu dostępne pod linkiem

https://www.instagram.com/p/CXicVZXM6WQ/

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

8 komentarzy

Zostaw komentarz

izmir escort