Warsztaty z Olympusem

15
WARSZTATY Z OLYMPUSEM
Robienie zdjęć jeszcze nigdy nie było tak proste

Sklep Cyfrowe.pl i Olympus Polska zapraszają na wyjątkowy cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych poświęcony aparatom tej marki. Zostaną zaprezentowane zarówno nowości z serii PEN jak i dobrze już znane lustrzanki i kompakty serii TOUGH.

Pierwszoplanowym bohaterem warsztatów będzie seria aparatów Olympus PEN, a w szczególności nowy model – E-PL 1.

Olympus PEN jest przykładem nowej, rewolucyjnej koncepcji w fotografii cyfrowej. Kompakty z wymiennymi obiektywami zapewniają zarówno wysoką jakość zdjęć, łatwość obsługi jak i elegancki design. Pozwalają na nagrywanie filmów w jakości HD, a także posiadają stabilizowany korpus dla ostrych i wyraźnych zdjęć niezależnie od stosowanego obiektywu.
Oprócz serii PEN będzie również okazja do bliższego zapoznania się z lustrzankami Olympusa oraz kompaktami serii TOUGH – wyjątkowo wytrzymałymi na warunki zewnętrzne.

Program warsztatów:

– prezentacja aparatów serii PEN
– prezentacja lustrzanek Olympusa i kompaktów serii TOUGH
– wykład nt. fotografii makro
– fotografia studyjna i zajęcia w plenerze (z modelką)
– konkurs na zdjęcie dnia z nagrodami od Olympusa i Cyfrowe.pl

Na warsztatach będzie możliwość indywidualnego przetestowania wszystkich prezentowanych aparatów. Posiadacze lustrzanek Olympusa będą mogli również wypróbować całą gamę obiektywów tej marki. Należy zabrać swoje aparaty i karty pamięci.

Warsztaty są przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych amatorów fotografii.
Spotkania prowadzić będą specjaliści z Olympus Polska i Cyfrowe.pl.

Harmonogram spotkań jest następujący:
– 22.05. Łódź
– 29.05. Kraków
– 19.06. Wrocław

Wszystkie spotkania będą odbywać się w godzinach 10.00 – 17.00.
Na wszystkie spotkania WSTĘP WOLNY!

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i otrzymanie potwierdzenia udziału droga mailową.

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

Rejestracja i więcej informacji nt. warsztatów na stronie Cyfrowe.pl.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

15 komentarzy

 1. Robert Ruszczyk w

  Grzegorz, na warsztatach pojawiłem się z D90, ale nie lubię się charakteryzować w ten sposób. Ja także nie zamieszczam zdjęć w necie. Może to kiedyś nastąpi, kiedy znajdę jakieś naprawdę kameralne miejsce bez tysięcy użytkowników i jeszcze większej ilości wykluczających się opinii.
  Proponuję się skontaktować i pogadać , już bez obciążania wątku o warsztatach
  Cyfrowym.pl. Oto mój mail : AkwaRobert@interia.pl

 2. Robercie, dotychczas nigdzie w internecie nie zamieszczałem moich fotografii. Dlaczego ? Po prostu brak czasu. Galerii Cyfrowych jeszcze nie odwiedziłem.
  Jeżeli chodzi o Gosię to mam TYLKO PARĘ jej dobrych ujęć !
  Może kiedyś zmobilizuję się i umieszczę portrety fotomodelek np. na maxmodels.pl, a fotki o innej tematyce ? – pewnie nie ujrzą szerokiej widowni.
  Ale na str szkoły tańca powinien być taki niby fotoreportaż w postaci fotokastu. Jeżeli masz ochotę – zerknij ( trzeba mieć włączone głośniki ).

  http://www.salsafactory.eu/galeria_foto/2009wakacje/index.html

  A przy okazji to ciekawy jestem, który to był ten Robert ?
  pzdr

 3. Robert Ruszczyk w

  Grzegorz, po prostu podaj miejsce gdzie zwykle zamieszczasz swoje prace. Byłem z Tobą w grupie.
  Chętnie pooglądamy i może własne ujęcia Gosi podrzucimy.
  Pozostaje jeszcze galeria Cyfrowych :)

 4. Również serdecznie dziękuję organizatorom za rzeczowe szkolenie i miłe spotkanie. Dziękuję za pozdrowienia od Krzyśka k1s1, także pozdrawiam Ciebie i wszystkich uczestników. Byłem już raz na podobnych warsztatach i nauczyłem się, że aby sfotografować modelkę, a nie plecy innych uczestników to trzeba podejść bliżej modelki :-) No i tym razem mam parę dobrych ujęć ( niestety chyba nie można ich tu wkleić ).
  „pan w pomarańczowej koszulce”

 5. Bardzo miłe spotkanie, duże możliwości zapoznania się ze sprzętem marki Olympus :)

  Ma ktoś może namiary na modelkę Gosię ?
  Pozdrawiam

 6. Krzysiek Marczewski w

  Była to moja pierwsza impreza tego rodzaju, związana z fotografią, i cieszę się,że zacząłem od tak dobrze zorganizowanej imprezy.Miła atmosfera,masa informacji,okazja do przetestowania wspaniałych obiektywów, na które,niestety,chyba sobie nigdy nie będę mógł pozwolić.Dziękuję organizatorom i pozdrawiam.Szczególne pozdrowienia dla naszej modelki,Małgosi.
  I jeszcze pozdrowionka dla nikoniarza w czarnej koszuli. :)

 7. Ja również bardzo dziękuję za warsztaty, pozdrawiam Panów Cyfrowych.pl, Pana Jacka, Supermodelkę Gosię, Pana Ochroniarza. Tomasz, dzięki za przerzucenie zdjęć. Dobrze spędzony czas. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach ;) Ola

 8. Serdecznie dziękuję organizatorom za profesjonalne szkolenie. Myślę, że wszyscy wiele się dowiedzieliśmy nt. aparatów Olympusa, szczególnie marki PEN, makrofotografii a najciekawsze były moim zdaniem zajęcia praktyczne w plenerze, wnętrzach pięknego budynku, i w mini studio.
  Naprawdę cenne spotkanie i polecam wszystkim.

  Pozdrawiam organizatorów i wszystkich uczestników zajęć w Łodzi (również pana w pomarańczowej koszulce, który zasłaniał ciągle modelkę;)

  Krzysiek, który podczas zajęć niechcący usunął najlepsze zdjęcia z karty pamięci;(

 9. Rafał Wiśniewski w

  Bardzo fajne warsztaty, pozwoliły na przetestowanie sprzętu oraz swoich umiejętności fotograficznych w praktyce wraz z modelką Gosią. Oby częściej były takie spotkania organizowane i najlepiej w Łodzi;P

  Pozdrawiam, Rafał.

 10. To była pierwsza tego typu impreza w jakiej dane mi było uczestniczyć. Dziękuję organizatorom za stworzenie okazji do poszerzenia mojej, na razie dość skromnej wiedzy fotograficznej, możliwość przetestowania sprzętu i sesję zdjęciową z fantastyczną modelką Małgosią. Siedem godzin zleciało błyskawicznie w świetnej atmosferze. Jeszcze raz dzięki.

 11. Ja również dopisuję się do pozytywnych wypowiedzi o sposobie przeprowadzenia spotkania, atmosferze i wiedzy przekazanej w sposób lekki i przyjemny.
  Wyjazd był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem, możliwością wykonania pierwszy raz w życiu zdjęć w prawdziwym studio, z prawdziwą modelką :)
  Rzeczywiście czas spędzony z Państwem minął tak szybko, że do dzisiaj żałuję, iż takie spotkania nie są częściej i nie są dłuższe.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak miłe spotkanie, przyjęcie i zaprezentowanie tematów.

 12. ciekawe warsztaty :) dużo interesujących wiadomości, sympatyczni uczestnicy, inspirujące sesje :)
  i smaczny lunch ;)

  pozdrawiam

  Aga

 13. Robert Ruszczyk w

  No cóż, mogę tylko potwierdzić opinie kolegów o warsztatach. Wspaniała atmosfera, żadnego przedszkola fotograficznego, tylko konkrety, (dzięki Jackowi Kowalczykowi) i wspaniała modelka Gosia !
  Serdecznie pozdrawiam.

 14. Rewelacyjne warsztaty, obowiązkowo dla każdego kto choć trochę interesuje się fotografią, sporo wiedzy teoretycznej, sporo praktycznej, świetny, luźny klimat, miła atmosfera. Polecam.

 15. Tomasz Brodecki w

  Wielkie dzięki dla Cyfrowych i Olympusa za te warsztaty :] Świetnie spędzonych siedem godzin, dawno nie zdobyłem i nie wymieniłem tylu informacji w ciągu jednej soboty :]

  Pozdrawiam
  T. Brodecki (nikoniarz w czarnej koszuli, przyklejony z macbookiem do ściany ;])

Zostaw komentarz

izmir escort