Canon Demo Day w Cyfrowe.pl

2

CANON DEMO DAY

Chcesz dowiedzieć się więcej o sprzęcie Canon, a zwłaszcza o najnowszym modelu EOS 7D Mark II? Planujesz zakup, ale chciałbyś wcześniej przetestować sprzęt Canon? Potrzebujesz informacji z „pierwszej ręki”?

Wszystkich miłośników fotografii i dobrego sprzętu serdecznie zapraszamy na Canon Demo Day – dzień z marką Canon w Cyfrowe.pl. Zaczynamy 9 lutego br. w Poznaniu, następnie przenosimy się do naszych salonów w Szczecinie, Warszawie i Gdańsku.

W dniu wskazanym poniżej w danym mieście specjalista od marki Canon odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania, udzieli praktycznych porad dotyczących fotografii oraz pomoże w wyborze sprzętu.

Ale to nie wszystko! W wybranym dniu będzie również czekał na Was sprzęt testowy marki Canon. „Gwiazdą Dnia” będzie oczywiście najnowsza lustrzanka Canon EOS 7D Mark II, jednak przetestujesz też inne aparaty i obiektywy Canon.

Odwiedź nas, sprawdź i przetestuj!

Wraz z Canon czekamy na Was w naszych sklepach w godz. 11.00-18.00!

Poniżej harmonogram Canon Demo Day oraz lista lokalizacji naszych sklepów:

09.02.2015 – Poznań, ul. Głogowska 38
10.02.2015 – Szczecin, ul. Boh. Getta Warszawskiego 23/1
11.02.2015 – Warszawa, Centrum Handlowe LAND, ul. Wałbrzyska 11, lokal 193
13.02.2015 – Gdańsk, ul. Kartuska 149/18

Dołącz do wydarzenia na Facebooku —-> https://www.facebook.com/events/419786291520206/?ref=22

Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

2 komentarze

Zostaw komentarz

izmir escort