NEED FOR SPEED – behind the scenes | Canon Cinema EOS

0
Film „Need For Speed” został nakręcony z wykorzystaniem kamer filmowych Canon EOS C500. O szczegółach powstawania filmu oraz swoich wrażeniach z pracy na sprzęcie Canon opowiadają reżyser Scott Waugh oraz operator Shane Hurlbut.

Waught przyznaje, że do uchwycenia efektownych wypadków i dynamicznych ujęć potrzebował najlepszego sprzętu do filmowania. „Testowaliśmy chyba wszystkie dostępne na rynku platformy filmowe i rozwiązanie Canon okazało się najlepszym, z jakim kiedykolwiek pracowaliśmy” – stwierdza reżyser NFS. Herlbut dodaje, że zamysłem twórców było umiejscowienie widza w samym środku wyścigów, dlatego w każdym samochodzie była zamontowana kamera Canon EOS C500. „Wszystkie ujęcia w NFS kręcone były kamerą C500, od dynamicznych pościgów, po sceny wewnątrz budynków i nocne panoramy miast” – dodaje operator. Odtwórca jednej z głównych ról Aaron Paul stwierdza – „To wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym – to nie są efekty specjalne dodane w postprodukcji, my naprawdę to robimy”.

 

Źródło: Canonpro.pl

Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort