#Tytworzyszmedia – 3 zestawy filmowe, które pozwolą Ci zrobić dobry reportaż

0

Rejestrowanie rzeczywistości za pomocą ruchomego obrazu jest coraz bardziej powszechne. Rozwój nowych mediów sprawił, że dziś każdy z nas może zabrać głos w społecznej dyskusji. Większość obecnych aparatów cyfrowych, a nawet telefonów posiada już zaawansowane funkcje filmowania. Oferta jest spora i czasem ciężko się zdecydować. Postanowiliśmy ułatwić Ci wybór i skompletowaliśmy 3 zestawy filmowe, które dzięki swojej mobilności pozwolą Ci być w centrum największych wydarzeń.

Wybierz jeden z zestawów i nagrywaj! Bądź zawsze w centrum wydarzeń, bo to #Tytworzyszmedia.

Dziś już nie trzeba mieć profesjonalnego sprzętu filmowego za kilkaset tysięcy złotych, aby filmować. Tym bardziej w reportażu, gdzie znalezienie się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie to już połowa sukcesu. Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadzają na rynek nie tylko coraz lepszy sprzęt, ale również liczne akcesoria, które pomagają uzyskać jeszcze lepsze efekty niewielkim kosztem. Łącząc sprzęt i akcesoria stworzyliśmy 3 idealne zestawy filmowe, z których każdy sprawdzi się wtedy, gdy potrzebna jest szybkość, mobilność i wierny obraz sytuacji.

shutterstock_154788140

Zestaw nr 1 –  Filmowanie telefonem komórkowym / Cena: ok 1 900 zł 

Zestaw, który praktycznie masz zawsze przy sobie. Pozwala nagrywać w każdym miejscu – szybko i sprawnie. Jest najbardziej mobilny i poręczny.

 

Zestaw nr 2 – Filmowanie aparatem cyfrowym / Cena: ok 8 000 zł 

Zestaw, który świetnie nadaje się do rejestrowania wydarzeń wewnątrz budynku – w dużych pomieszczeniach. Z powodzeniem można też nakręcić nim wywiad.

 

Zestaw nr 3 – Filmowanie profesjonalne / Cena: ok 10 000 zł 

Najbardziej profesjonalny zestaw dla średniozaawansowanych pasjonatów filmowania. Jeszcze kompaktowy i mobilny, jednak już dla tych, którym telefon lub aparat nie wystarczają, by rejestrować „najgorętsze” wydarzenia każdego dnia.

 

Żyjemy w czasach, w których rozwój nowych technologii, a tym samym mediów społecznościowych sprawił, że my jako społeczeństwo zyskaliśmy dużo większe możliwości wypowiadania się – za pomocą słowa, fotografii lub filmu. Wszystkie te narzędzia mają ogromną siłę. Wybierz taki zestaw, który pomoże Ci odzwierciedlać rzeczywistość i tworzyć reportaże, będące Twoim obrazem codziennych wydarzeń.

eosm5_baner

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

PR-owiec i coach. Specjalizuje się w komunikacji i budowaniu wizerunku. W wolnym czasie gra w squasha, podróżuje, chodzi po górach i jeździ na rowerze. Pasjonatka fotografii. Od niedawna intensywnie zgłębia jej tajniki.

Zostaw komentarz

izmir escort