FOTOszkoła Cyfrowe.pl w Olsztynie

2

Niestety to było już ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu FOTOszkoła Cyfrowe.pl. 7 listopada warsztaty z Canonem zorganizowaliśmy w Olsztynie. W zimne, niedzielne popołudnie na spotkanie przyszło 50 miłośników fotografii i fotografowania.

Tematem była fotografia nocna. Wykład na temat dnia poprowadził Wojtek Tkaczyński – znakomity fotograf, wykładowca, tłumacz poradników fotograficznych, a z zawodu… lekarz :)

Po wykładzie i lunchu rozpoczęła się część praktyczna. Część uczestników udała się z Wojtkiem w plener robić zdjęcia w ramach tematu dnia, a druga część miała zajęcia w zaaranżowanym przez nas studiu fotograficznym. Dzięki uprzejmości pracowników hotelu „Warmiński”, w którym odbywały się warsztaty, mogliśmy przenosić sesję fotograficzną w różne miejsca hotelu – do holu, pubu, a nawet… za bar. W każdym z tych miejsc Olga – nasza fotomodelka – była oblegana przez uczestników, co nas specjalnie nie dziwi :)

Po zakończeniu części praktycznej przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na zdjęcie dnia. Laureatem pierwszego miejsca został Karol Gallas i to on odebrał główną nagrodę – plecak dla profesjonalistów Hama Defender. Drugie miejsce zajął Sławomir Brzozowski a trzecie Kamila Kołpacka. Sześciu innych autorów zostało wyróżnionych.

Poniżej przedstawiamy wszystkie nagrodzone i wyróżnione zdjęcia.

Dziękujemy wszystkich za udział, a naszym parterom – firmom Canon Polska, Hama Polska i Wydawnictwu Galaktyka – za wsparcie w organizacji warsztatów.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku po raz kolejny zaprosimy Państwa na cykl spotkań z Cyfrowe.pl i firmą Canon.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

2 komentarze

  1. A to ci dobre :) jak na lekarza to i tak dobrze ale tanie sztuczki PS nie pozwola sie nauczyć fotografowac jedynie zmącą głowy adeptów.

    • Zbyszek, wiesz że zdjęcia są surowe z aparatu? Nie było czasu ani możliwości żeby cokolwiek „photoshopować”
      Ale to w sumie miły komentarz, bo docenia amatorów fotografii posądzając o retusz.
      To znaczy że zdjęcia coś w sobie mają ;)

Zostaw komentarz

izmir escort