FOTOszkoła Cyfrowe.pl w Toruniu

0

W ostatni weekend odbyły się dwa ostatnie spotkania z cyklu FOTOszkoła Cyfrowe.pl.

6 listopada odwiedziliśmy Toruń. Temat brzmiał „Ruch w obiektywie”, a wykład poprowadził Wojtek Tkaczyński.
Niestety tym razem pogoda nam nie dopisała i zajęcia w terenie ograniczyły się do minimum, ale i tak uczestnikom udało się wykonać wiele dobrych zdjęć, co widać poniżej.

Tradycyjnie była też możliwość pracy z modelką w zaaranżowanym studiu fotograficznym, gdzie główną bohaterką była Olga.
Uczestnicy warsztatów mogli na część praktyczną wypożyczyć aparaty i obiektywy marki Canon i skrzętnie z tego skorzystali. Można było też obejrzeć, a nawet kupić, książki wydawnictwa Galaktyka i torby marki Hama.

W ramach części warsztatowej uczestnicy wykonywali zdjęcia, które potem mogli zgłosić do konkursu na zdjęcie dnia. Wybór tego jednego kadru był jak zawsze bardzo trudny, tym bardziej, że dokonywany tylko na podstawie wyświetlacza LCD aparatu.

Również Jury pod przewodnictwem Wojtka miało ciężki orzech do zgryzienia, bo poziom zdjęć był naprawdę wysoki. Zwycięzcą konkursu został Bogusław Dudziak i to on odebrał nagrodę główną – plecak dla profesjonalistów Hama Defender 170. Drugie miejsce zajął Adam Seichter, a trzecie Janusz Kępa. Ponadto Jury wyróżniło kilka dodatkowych zdjęć.

Poniżej przedstawiamy wszystkie nagrodzone i wyróżnione zdjęcia.

Dziękujemy wszystkich za udział, a naszym parterom – firmom Canon Polska, Hama Polska i Wydawnictwu Galaktyka – za wsparcie w organizacji warsztatów.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort