Cyfrowe.pl w Polskiej Lidze Squasha

0

Dokładnie 1 grudnia br. ruszyła pierwsza kolejka rozgrywek Polskiej Ligi Squasha w sezonie 2012/2013 organizowanej przez Polską Federację Squasha. Niezwykle miło nam poinformować, że wśród drużyn biorących udział w turnieju swoje umiejętności prezentuje także zespół Cyfrowe.pl Trójmiasto.

Drużyna Cyfrowe.pl Trójmiasto to profesjonaliści mający na swoim koncie niejedne sukcesy. Dzisiaj przedstawiamy wszystkie nazwiska uczestników drużyny, a już wkrótce będziemy mogli zaprezentować bliżej ich sylwetki. 

  • Dominik Kowalski
  • Krzysztof Samonek
  • Artur Gałka
  • Łukasz Klebba
  • Jan Wawrykiewicz
  • Maciej Suchecki
  • Hubert Kowalski
  • Grzegorz Pacuła

Jak pisze serwis squash-szczecin.com:

„Pierwsza kolejka POLSKIEJ LIGI SQUASHA przyniosła dużo sportowych emocji. Doskonale zaprezentowała się nasza reprezentacja CYFROWE.PL, wygrywając wszystkie swoje mecze.”

Tym samym Cyfrowe.pl Trójmiasto zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli. Rozgrywki potrwają do kwietnia, sam finał natomiast rozegrany zostanie w czerwcu 2013 roku. Naszej drużynie, po tak optymistycznym starcie, życzymy oczywiście finałowego sukcesu!

Zapraszamy również do obejrzenia galerii z pierwszej kolejki rozgrywek.

Bieżące informacje na temat kolejek oraz wyników znajdziecie również na stronie Polskiej Federacji Squasha.  
 

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort