Blog Roku 2015 – zagłosuj na nas w konkursie!

2

Lubisz tego bloga i chcesz nas zmotywować do dalszej pracy nad nim? Zagłosuj na nas w konkursie na Blog Roku wysyłając sms o treści E11422 na numer 7124.

Konkurs Blog Roku organizowany przez portal Onet.pl to najważniejsze tego typu wydarzenie w polskiej blogosferze. W tegorocznej edycji zgłoszonych zostało ponad 1000 stron internetowych w różnych kategoriach. Cyfrowe.pl startuje w kategorii „blogi specjalistyczne”.

Pierwszy etap konkursu leży w rękach czytelników

Za pomocą głosowania smsowego wyłonią oni 10 najlepszych blogów w każdej kategorii. Kolejny etap i przyznanie laurów zależy już od decyzji jury.

Wesprzyj nas wysyłając swój głos

SMS o treści E11422 na numer 7124

Głosując pomagasz nie tylko nam!

Koszt smsa to zaledwie 1,23zł i co ważne – kwota ta zasili konto fundacji Dziecięca fantazja, która wspiera nieuleczalnie chore maluchy. Biorąc udział w  konkursie, możemy więc „wygrać” nawet nie wygrywając.

Możesz też udostępnić ten post swoim znajomym na Facebooku, Google+ i Twitterze, klikając w ikonki poniżej:

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

2 komentarze

  1. Czy planują Państwo w najbliższym czasie post poradnik do fotografii produktowej (np kosmetyków) ?
    Wrzucam bloga do ulubionych :) Życzę powodzenia w Blogu Roku 2015.

    • Aleksandra Polkowska w

      Szczerze mówiąc nie planowaliśmy takiego posta, ale Pani pytanie sprawiło, że poważnie się nad tym zastanowimy! :) Zapraszam do zapisania się newsletter, wtedy na pewno nie przegapi Pani tekstu, jeśli taki się u nas pojawi. (Maile wysyłamy raz na 2-3 tygodnie). Pozdrawiamy!

Zostaw komentarz

izmir escort