Grudniowe fotospacery z FujiFilm – fotorelacja

0

Brzydka, zimowa pogoda nie zawsze zachęca do fotografowania. Są jednak tacy, którym żadne warunki atmosferyczne nie są straszne, by „łapać” najlepsze kadry. W grudniu udało nam się zebrać aż 2 grupy pasjonatów fotografii, którzy pojawili się na gdańskich fotospacerach, realizowanych przez Cyfrowe.pl wspólnie z marką FujiFilm. Grudniowe fotospacery możemy więc zaliczyć do bardzo udanych.

Pierwszy, grudniowy fotospacer odbył się w Gdańsku, na terenach stoczni. Tam wspólnie fotografowaliśmy to, co zostało po gdańskim symbolu zmian. Pomimo silnego mrozu wszyscy wytrwali do końca, realizując ciekawe kadry.

Podczas drugiego, grudniowego fotospaceru wspólnie fotografowaliśmy iluminacje świetlne w samym sercu Gdańska. Zimny deszcz i silny wiatr nie zniechęcił żadnego z uczestników, a sprzęt FujiFilm poradził sobie bezproblemowo nawet po kilku godzinach deszczu. Chusteczki i ściereczki do czyszczenia obiektywów były niezbędne, by udało się cokolwiek zobaczyć przez wizjer, a mimo to było bardzo inspirująco.

Zarówno podczas pierwszych, jak i drugich warsztatów każdy z uczestników mógł wypożyczyć aparaty i obiektywy FujiFilm. Ze względu na tematykę największym zainteresowaniem cieszyły się obiektywy szerokokątne, a podczas deszczowego spaceru w światłach miasta doskonale sprawdziły się uszczelniane aparaty FujiFilm X-T2 oraz X-Pro2.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne fotografowanie i możliwość udzielania wskazówek w stawaniu się lepszym fotografem. Zapraszam na kolejne spacery.

 

Podziel się.

O Autorze

Fotografii uczył się w łódzkiej "Filmówce" i w gdańskiej ASP. Teraz sam prowadzi kursy i uczy innych. W Cyfrowe.pl pełni rolę Redaktora Opisów Produktów.

Zostaw komentarz

izmir escort