Warsztaty fotografii modowej z Daimonem Xanthopoulosem i aparatami Panasonic

0

Takich warsztatów w Cyfrowe.pl jeszcze nie było! Pierwszy raz gościliśmy u siebie ambasadora zza granicy. Daimon Xanthopoulos to znany na całym świecie, rewelacyjny i przy tym niesamowicie sympatyczny fotograf. Na październikowym turne w Poznaniu i Gdańsku były też modelki o rysach rusałek, baśniowe fryzury i makijaże, profesjonalne oświetlenie Profoto i co najważniejsze – pełnoklatkowe aparaty Panasonic S1 i S1R do testowania dla wszystkich uczestników! Zobacz zdjęcia.

Główna atrakcja – testy aparatów

Seria aparatów Panasonic Lumix S to pierwsze pełnoklatkowe bezlusterkowce tej marki. O ich skuteczności w fotografii studyjnej mogli się przekonać ci, którzy przyszli na nasze warsztaty z Daimonem Xanthopoulosem, międzynarodowym ambasadorem marki Panasonic. Do dyspozycji użytkowników były obydwa modele z serii czyli Lumix S1 i S1R oraz gama obiektywów, które świetnie sprawdzają się w portrecie, np. Panasonic 50 mm F/1.470-200 F/4, 24-105 F/4. W wypożyczalni znalazły się również portretowe obiektywy Sigma ART z mocowaniem L: 85mm F/1.4, 50 mm F/1.4, uniwersalny zoom 14-24 mm F/2.8 i najnowsza w repertuarze tej marki Sigma 35 mm F/1.2.

Panasonic S1R to pełnoklatkowy bezlusterkowiec, który słynie ze swojej ogromnej rozdzielczości 47 MPx. Doskonale sprawdza się w komercyjnej fotografii modowej i produktowej.

Studyjne lampy Profoto

Wisienką na torcie było oświetlenie marki Profoto, która wyposażyła nas w niezbędne lampy do fotografowania w studio. Lampa B10 Plus w połączeniu w ogromną oktą, to ulubiony zestaw Daimona do współpracy z modelką, który nadaje zdjęciom modowego charakteru.

  

Image Foto & Studio September – dziękujemy!

Ogromne podziękowania dla studia Image Foto w Poznaniu, które gościło nas 14.10 w swoich skromnych progach. Dziękujemy również Studio September w Gdańsku, w którym gościliśmy dzień później, 15.10.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za fajną atmosferę. Przypominamy przy okazji, że czeka na Was specjalna oferta na zakup sprzętu Panasonic!

Chcesz wziąć udział w kolejnych warsztatach z Cyfrowe.pl ?

Śledź naszego Facebooka, żeby w pierwszej kolejności dostawać informacje o nowych wydarzeniach i biletach na warsztaty. Sprawdź też naszą nową ofertę jednodniowych kursów. Szkolenia w Cyfrowe.pl to fajne marki foto i wideo, profesjonaliści w roli wykładowców i kameralne grupy sprzyjające nauce i zdobywaniu nowych doświadczeń. Sprawdź program i zapisz się!


Zdjęcia: Marek Lieder i Mateusz Kardaś, Cyfrowe.pl

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort