Konkurs na kalendarz Optyczne.pl – wyniki

3

Poznaliśmy wyniki konkursu na zdjęcia do kalendarza ściennego serwisu Optyczne.pl na 2011 rok, który będzie wydany z okazji przypadającej w przyszłym roku 5. rocznicy powstania tego popularnego serwisu.

Z przesłanych prawie 1500 prac, Jury pod przewodnictwem Wojciecha Tkaczyńskiego wybrało 12 laureatów. Zwycięzcy otrzymają bony na zakupy w Cyfrowe.pl o wartości 200 zł.
A już wkrótce kalendarz ze zwycięskimi zdjęciami będzie do nabycia w naszym sklepie :)

Laureatom gratulujemy i przedstawiamy poniżej ich zdjęcia.

 

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

3 komentarze

  1. Wspaniałe zdjęcia! To jest właśnie kwintesencja fotografii. Być niby w zwykłym miejscu i niby o zwykłej porze a jednak pokazać te miejsca w sposób niezwykły tak, aby każdy arcycielak zawył z rozkoszy. :)

Zostaw komentarz

izmir escort