Best of the best

1

Znamy już zwycięzców konkursu na najlepsze zdjęcie II edycji FOTOszkoły Cyfrowe.pl.

Przypomnijmy, że FOTOszkoła to cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych organizowanych przez Cyfrowe.pl i Canon Polska. Od maja do września tego roku zorganizowaliśmy kolejną edycję szkoły, tym razem w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie.

Do konkursu głównego były zakwalifikowane zdjęcia nagrodzone i wyróżnione w konkursach na najlepsze zdjęcie warsztatów w każdym mieście – łącznie prawie 50 zdjęć.
Wybór nie był łatwy. Ostatecznie decyzją Jury pod przewodnictwem Wojtka Tkaczyńskiego czołowe miejsca zajęli:

I m. Łukasz Klimek (warsztaty w Łodzi) – nagroda Canon EOS 50D
II m. Adam Depa (Kraków) – Canon IXUS 130 IS
III m. Adam Łopatniuk (Gdańsk) – Canon IXUS 105 IS
IV m. Małgorzata Żółtańska (Wrocław) – bony upominkowe o wartości 150 zł
V m. Łukasz Kempiński (Szczecin) – bony upominkowe o wartości 150 zł

Nagrody główne ufundował Canon, nagrody za IV i V m sklep Cyfrowe.pl.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się na ostatnich warsztatach fotograficznych w Warszawie. Poniżej przedstawiamy zwycięskie zdjęcia.

Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów fotograficznych.

Dziękujemy firmie Canon Polska za wsparcie przy organizacji warsztatów i ufundowanie nagród w konkursie.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

izmir escort