Razem dla Artura

0

Z przyjemnością wsparliśmy akcję charytatywną Fundacji Mam Marzenie. Artur – jeden z podopiecznych fundacji spełniającej marzenia ciężko chorych dzieci – od dawna marzył o lustrzance.

Zbiórkę pieniędzy na ten cel rozpoczęli internauci z forum użytkowników aparatów marki Canon – Canon-board.info. Bardzo aktywnie włączyli się w akcję również miłośnicy Nikona z forum Nikoniarze.pl. Pomogli też użytkownicy systemów Konica Minolta i Sony z Klubkm.pl.
Kiedy dowiedzieliśmy się o tej akcji również dorzuciliśmy swoją cegiełkę w postaci specjalnego upustu na zakup sprzętu.

Zaopatrzeni w naszym sklepie przedstawiciele forum Canona odwiedzili Artura w jednym z gdańskich szpitali. Artur był całkowicie zaskoczony, a jego radość ogromna. Mimo, że w akcję włączyli się przede wszystkim użytkownicy Canona i Nikona, to z dyskretnego „rozpoznania” przez wolontariuszy fundacji wynikało, że Artur chciałby otrzymać aparat marki… Sony :) I taki właśnie dostał wraz z niezbędnymi akcesoriami i poradnikami fotograficznymi.

Arturowi życzymy przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i wiele radości z nowego sprzętu.

Dziękujemy Jackowi Rembowskiemu za udostępnienie zdjęć.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort