Twoje zdjęcie w kalendarzu

0

Twoje zdjęcie w profesjonalnym kalendarzu na 2011 rok? To możliwe! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z okazji 5-lecia serwisu Optyczne.pl. Partnerem konkursu jest Cyfrowe.pl.

12 najlepszych zdjęć zostanie zamieszczonych w kalendarzu, a ich autorzy, oprócz kalendarza, otrzymają bon na zakupy w naszym sklepie o wartości 200 zł. Tematem konkursu są pory roku. Zdjęcia należy przesyłać poprzez stronę Organizatora do 21.11.2010 r.

Więcej na temat konkursu i regulamin

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Cyfrowe.pl

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort