Warsztaty Olympusa we Wrocławiu – relacja

3

Warsztaty we Wrocławiu były niestety ostatnimi w naszym cyklu spotkań z Olympusem. Miejsce warsztatów – Ośrodek Szkoleniowy Państwowej Inspekcji Pracy – wybraliśmy nieprzypadkowo. Mianowicie ośrodek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego Parku Szczytnickiego i znajdującego się na jego terenie Ogrodu Japońskiego.
I właśnie w Ogrodzie Japońskim odbyła się sesja plenerowa z udziałem Klaudii. Klaudia z powodzeniem konkurowała z pięknymi widokami w ogrodzie i nic dziwnego, że właśnie zdjęcie z Klaudią zajęło I miejsce w konkursie na najlepsze zdjęcie dnia.

Cykl warsztatów z Olympusem był związany z promocją nowego modelu aparatów serii PEN – E-PL1. O tym, że fotografowanie E-PL1 jest bardzo proste, przekonała się laureatka II miejsca, która trzymała ten aparat w ręku po raz pierwszy w życiu.
W warsztatach uczestniczyli zarówno doświadczeni fotoamatorzy, jak i osoby stawiające swoje pierwsze kroki w fotografii, posiadacze lustrzanek i kompaktów Olympusa jak i aparatów innych marek. Byli też zaprzysięgli fani marki Olympus – jeden z nich jest na wyróżnionym zdjęciu (poniżej) :)

Dziękujemy uczestnikom wszystkich warsztatów za udział, a firmie Olympus Polska za wsparcie. Mamy nadzieję, że uda nam się powtórzyć taki cykl spotkań w przyszłym roku.

Poniżej zdjęcia z warsztatów oraz zdjęcia laureatów konkursu na zdjęcie dnia.

     

Zdjęcia laureatów konkursu na zdjęcie dnia:

 

 

 

 

 

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

3 komentarze

  1. A ja szukam kontaktu mailowego do Iwony, która brała udział w tych warsztatach. Chcę przesłać jej nasze fotki z pleneru, a zgubiłam adres. Proszę o kontakt.

  2. Jak najbardziej to były warsztaty Olympusa, ale nie było wymogu, że uczestniczyć w nich mogą tylko posiadacze Olympusów. Na innych naszych warsztatach (np. z Canonem) też nigdy nie stawiamy takiego warunku.

  3. Fajna impreza. Dziwi mnie tylko, że zwycięzca sesji wrocławskiej nie fotografował Olimpusem. No chyba, że czegoś nie zrozumiałem – to były warsztaty Olimpusa?

Zostaw komentarz

izmir escort