Warsztaty Olympusa w Krakowie – relacja

0

Kolejne po Łodzi warsztaty z Olympusem odbyły się w Krakowie. Miejsce warsztatów – Hotel Orbis Cracovia – pokazał nam wnętrza widziane już chyba tylko w filmach z lat 80-tych. Klimat hotelu był niesamowity – miałem wrażenie, że za chwilę zza rogu wyłoni się por. Borewicz :)

Zaczął jak zawsze Jacek Kowalczyk z Olympus Polska. Na początku swojej prezentacji postawił zaskakującą tezę – czy Jan Vermeer, holenderski malarz z XVII w., nie był czasami pierwszą osobą na świecie, która korzystała z lustrzanki jednoobiektywowej, malując swój obraz „Sztuka malarska”. A potem było jeszcze ciekawiej :)
Przede wszystkim Jacek starał się przedstawić zalety Olympusa PEN E-PL1 – małego, lekkiego, ale zaawansowanego kompaktu z wymiennymi obiektywami. Jednak na pytanie czy właściwie potrzebne jest jeszcze lustro w cyfrowych aparatach fotograficznych, nie było wśród uczestników jednomyślnej odpowiedzi.

Jak na wszystkich spotkaniach z Olympusem, były również zajęcia z makrofotografii, fotografii studyjnej i sesje w plenerze oraz oczywiście konkurs na zdjęcie dnia. Podobnie jak w Łodzi uczestnikom towarzyszyła fotomodelka Małgosia. Hotelowe wnętrza okazały się bardzo ciekawym miejscem na sesję zdjęciową - wykorzystaliśmy do tego celu nawet hall recepcyjny i restaurację.

Poniżej fotorelacja wraz ze zdjęciami laureatów konkursu.

     

     

 Zdjęcia laureatów konkursu na zdjęcie dnia:

 

 

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort