Warsztaty fotografii dziecięcej z Anną Podsiedlik zobacz fotorelację!

0

Światło, kadrowanie, nawiązywanie kontaktu z dziećmi i prowadzenie biznesu fotograficznego to bogaty program warsztatów, jakie odbyły się 25 listopada 2019 w gdańskim Studio September. We współpracy z markami Sigma i Profoto zorganizowaliśmy kreatywną przestrzeń dla naszych klientów, którzy pod okiem Ani Podsiedlik mogli ćwiczyć współpracę z najmłodszymi modelami na planie. Zobacz zdjęcia i zainspiruj się świątecznymi dekoracjami na sesje świąteczne. Śledź nas na Facebooku, żeby dowiadywać się o biletach na kolejne edycje warsztatów!

Wypożyczalnia sprzętu – testowanie sprzętu Sigma

Warsztaty z Cyfrowe.pl to nie tylko sposób do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności. To również świetny sposób na przetestowanie i porównanie kilku obiektywów w tych samych warunkach oświetleniowych. 35 mm 1.4 czy 135 mm 1.8? A może jeszcze coś innego? Jaki obiektyw z serii Sigma ART najlepiej sprawdza się w fotografii dziecięcej? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ale uczestnicy naszych warsztatów z pewnością są bliżej jej poznania! :) Na naszym stoisku gościło kilkadziesiąt obiektywów z trzema rodzajami mocowań – do aparatów Canon, Nikon i Sony – na co dzień znajdziecie je w naszej wypożyczalni sprzętu pod adresem www.cyfrowe.rent. Ceny wypożyczeń zaczynają się już od 30 zł za dobę, a dla uczestników warsztatów dostępne są zawsze za darmo w ramach biletu :)

Wypożyczalnia sprzętu Cyfrowe.rent >>

Obiektywy Sigma w sklepie Cyfrowe.pl  >>

Wypożycz obiektyw ZA DARMO w Sigma Procentrum Gdańsk >>

Wypożycz obiektyw z Cyfrowe.rent w super cenie >>

Portfolio w formie albumu – czy warto?

Wykład, czyli trochę niezbędnej teorii

Warsztaty z dziećmi – jak nawiązać relację na sesji?

Na sesji nie zawsze jest tak miło i bezstresowo jak później widzimy to na zdjęciach. Jak sprawić, żeby dzieci na sesji czuły się komfortowo i współpracowały z fotografem? Okazuje się, że relacja fotografa z modelem jest równie ważna, co wiedza na temat światła i aparatu!

Sprawdź promocje na sprzęt studyjny Profoto >>

Wspólne zdjęcie grupowe

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i wspólną naukę w fantastycznej atmosferze!

Wywiad z Anią Podsiedlik

Dobra wiadomość dla osób, które nie mogły być na warsztatach lub nie zdążyły kupić biletu! Już niebawem na naszym blogu pojawi się wywiad z Anią Podsiedlik, która zdradzi nam kilka smaczków i tajników swojej pracy. Jeśli nie chcesz przegapić tego wpisu, zapisz się na nasz newsletter, żeby dostać powiadomienie na maila! Jeśli natomiast chcesz przetestować obiektywy Sigma w domu – zapraszamy na stronę naszej wypożyczalni.

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort