EIZO Expert Day w Gdańsku – przyjdź na warsztaty i kupuj taniej!

0

Cyfrowe.pl i EIZO zapraszają na warsztaty produktowe dotyczące monitorów LCD tego producenta. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2011 r. (środa) w w siedzibie Cyfrowe.pl przy ul. Kartuskiej 149 w Gdańsku (wejście od ul. Bądkowskiego).

Prezentacje odbędą się w następujących godzinach: 10:00, 13:00, 15:30. Można wybrać dowolną godzinę – nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Celem warsztatów jest przybliżenie uczestnikom zagadnień związanych z Color Managementem z wykorzystaniem monitorów EIZO i urządzeń do kalibracji firmy X-Rite. Zaprezentujemy najnowsze rozwiązania, jakie oferuje ten japoński producent. M.in. monitor SX2762W o przekątnej 27″ i rozdzielczości naturalnej 2560×1440.

W części teoretycznej spotkania przedstawiciel firmy EIZO omówi zagadnienia dotyczące wyświetlania obrazu, kalibracji monitorów oraz cechy charakterystyczne paneli tej marki. Słuchacze dowiedzą się również, dlaczego rozwiązania tego producenta zapewniają wzorcowe odwzorowanie kolorów.

W części praktycznej uczestnicy przekonają się, jakie rezultaty daje odpowiednia kalibracja monitorów, a także jakie różnice występują między wydrukiem a wyświetlanym obrazem, w zależności od posiadanego monitora. Warto zwrócić uwagę, że nowy kalibrator marki Eizo daje możliwość kalibracji sprzętowej popularnych modeli takich jak S2243 czy S2433.

Program spotkania:

1. Rola monitora w edycji fotografii.
2. Przestrzenie odwzorowania koloru: sRGB, CMYK, AdobeRGB 3. Jak osiągnąć zgodność z wydrukiem?
4. Profile ICC, omówienie sposobów kalibracji monitora.
5. Magia cyfr a rzeczywistość: czas reakcji, kontrast, jasność panelu, przestrzenie kolorystyczne.

Warsztaty poprowadzi ekspert color managementu z firmy Eizo – Piotr Wieczorek.

Możliwe będą również indywidualne konsultacje.

Wstęp jest bezpłatny.

UWAGA! Uczestnicy prezentacji będą mieli możliwość zakupu monitora EIZO z atrakcyjnym rabatem!

Serdecznie zapraszamy – sprawdź sam dlaczego monitory EIZO to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich grafików i fotografików.
 

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort