„Pogotowie fotograficzne” Cyfrowe.pl

0

Niedawno pisaliśmy o specjalnym stoisku Cyfrowe.pl na Jarmarku św. Dominika. Pierwsze spotkanie mamy już za sobą.

Nasze „Pogotowie fotograficzne” udzieliło wielu porad turystom z całego kraju. Fachowych odpowiedzi udzielał Michał Bąk – konsultant z naszego sklepu w Gdańsku.
Ale największym powodzeniem cieszyła się możliwość wspólnego zdjęcia (i wykonania darmowej odbitki) z prawdziwą gdańską piratką.

Współorganizatorem akcji jest Gazeta Wyborcza Trójmiasto.

Kolejne spotkanie już w piątek 13 sierpnia.
 

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort